Terug

mr. Han Kersten

Han Kersten heeft Notarieel Recht gestudeerd aan de Universiteit van Nijmegen en is sinds 2014 werkzaam bij Marks Wachters notarissen. Daarvoor heeft Han ook al 2 jaar ervaring op gedaan in het notariaat bij een ander notariskantoor.  Han heeft de beroepsopleiding notariaat in 2017 cum laude afgerond en begin 2021 is hij beëdigd tot notaris bij Marks Wachters.

Han richt zich met name op het ondernemingsrecht en het adviseren van ondernemers in het algemeen. In zijn praktijk adviseert Han veel MKB-bedrijven, familiebedrijven en start-ups. Hij heeft uitgebreide expertise op het gebied van B.V.-structuren en rechtsvormkeuzes, het herstructureren van ondernemingen en het opmaken van financieringsovereenkomsten. Ook adviseert Han bij de totstandkoming van samenwerkingsovereenkomsten of bij bedrijfsovernames. Han heeft daarnaast ook uitgebreide kennis over het personen-en familierecht en onroerend goedrecht.

Offerte aanvragen

Je kunt tijdens kantooruren altijd bellen met één van onze specialisten wanneer je een vraag hebt. Natuurlijk kun je ook altijd contact met ons opnemen door ons een bericht te sturen. Wij helpen je graag verder en adviseren graag wat voor jouw situatie de beste oplossing is.

Sluiten

Offerte aanvragen / dienst

"*" geeft vereiste velden aan

Geen titel*
Sluiten
Sluiten

Neem contact op

"*" geeft vereiste velden aan

Geen titel*